- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Przyjadą najlepsi kolarze. Pokażą nas światu

To już w najbliższą niedzielę. Prestiżowy kolarski Tour de Pologne odwiedzi powiat biłgorajski. Drugi etap tegorocznego wyścigu prowadzi przez gminę Józefów. Krótko, bo krótko, ale czołowi kolarze świata rozejrzą się nieco po naszej okolicy.

- Reklama -

Wyścig rozpoczyna się 30 lipca w Kielcach i ma nową trasę. Kolarze będą mieli do pokonania ponad 1200 kilometrów.

Drugi etap (31.07) w całości odbędzie się na Lubelszczyźnie.Rozpocznie się w Chełmie, trzecim pod względem liczby ludności mieście województwa lubelskiego. Na trasie do zdobycia będą, aż trzy Premie Lotne LOTTO. Pierwsza w Hrubieszowie, druga w Tomaszowie Lubelskim, Powiecie Tomaszowskim i ostatnia w Szczebrzeszynie, Powiecie Zamojskim. Po drodze zaplanowano jeszcze dwie Premie Górskie PZU IV kat. Podjazd w Michalowie-Kolonii i zaraz po niej kolejna wspinaczka po Premię Górską PZU IV kat. w Sabaudii. Zawodnicy wjadą na linię mety w Zamościu, gdzie będą musieli pokonać blisko 9 kilometrową rundę wokół „perły renesansu”.

 

- Reklama -

W gminie Józefów, kolarski peleton powinien zameldować się w niedzielę około godziny 15:00. Zapraszamy na trasę, bo to także fajna promocja powiatu biłgorajskiego. Telewizja pokaże wszystkie etapy od startu do mety, a transmisje trafią do ponad stu krajów na całym świecie.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.