Wypożyczalnia sprzętu Kołodziej-baner górny

- Reklama -

Przydatne gadżety do domu

Coraz większe obawy budzi poziom zanieczyszczenia powietrza zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Powietrze w domu nie podlega tak dużej cyrkulacji jak na dworze. W związku z tym jesteśmy narażeni na wiele alergenów. Sprawdź, jakie urządzenia warto kupić, by zdrowiej oddychać!

Najważniejsze zalety oczyszczacza powietrza

Oczyszczacze powietrza z filtrami w technologii HEPA mogą usuwać 99,7% zawieszonych w powietrzu cząstek stałych (PM) krążących w środowisku domowym. Usunięcie tych zanieczyszczeń może przynieść liczne korzyści zdrowotne. Cząsteczki pyłku wpadają z wiatrem przez otwarte okna lub przyklejają się do ubrania, gdy jesteś na zewnątrz.

Roztocza są najczęściej występującymi alergenami występującymi w pomieszczeniach, rozwijającymi się w wilgotnym środowisku. Brak świeżego powietrza zwiększa poziom wilgotności w pomieszczeniach, zapewniając dla nich doskonałą pożywkę. Żywią się martwymi komórkami skóry i szybko rozmnażają się w łóżku, dywanie i innych meblach tapicerowanych. Częste odkurzanie może złagodzić problem, ale niektóre alergeny pozostają zawieszone w powietrzu. Zwiększa to ryzyko ataków astmy.

Jeżeli dysponujesz ograniczoną przestrzenią, zdecyduj się na oczyszczacz powietrza Samsung AX40R3030WM – znajdziesz go na https://eltkom.pl/Oczyszczacze-powietrza-i-akcesoria-c104. Usuwa do 99,97% zanieczyszczeń, bakterii i wirusów. Proponowane urządzenie jest ciche i tanie w utrzymaniu. Oferuje trzy stopnie filtracji, dzięki czemu dopasujesz go do swoich potrzeb. Precyzyjnie kontroluje jakość powietrza.

Okulary wirtualnej rzeczywistości

Jeśli lubisz grać, wspomniany gadżet z pewnością przypadnie Ci do gustu. Zachowuje minimalistyczną estetykę oryginalnego Rift. Wspomniane okulary mają własny wyświetlacz. Oferują rozdzielczość 3200 x 1440 px. Aby sparować okulary wirtualnej rzeczywistości Oculus Quest VR 128GB (https://eltkom.pl/okulary-wirutalnej-rzeczywistosci-oculus-quest-vr-128gb), nie potrzebujesz kabli ani komputera. Do instalacji potrzebujesz darmowej aplikacji Oculus i urządzenie mobilne. Dzięki temu gwarantuje ogromną swobodę podczas zabawy.

- Reklama -

W zestawie słuchawkowym znajdują się nowoczesne czujniki, które śledzą Twój najmniejszy ruch. Przenoszą go błyskawicznie do wirtualnej rzeczywistości. Korzystając ze wspomnianych okularów, nie potkniesz się o różne rzeczy w trakcie rozgrywki.

Urządzenie do popcornu

Aby uzyskać dużą partię popcornu (wystarczającą, aby zaspokoić 2-4 miłośników filmów), będziesz potrzebować: 1/2 szklanki prażonej kukurydzy, 2 łyżki oleju kokosowego (najlepiej nierafinowanego), 1/2 szklanki masła – solonego lub niesolonego, soli morskiej lub kuchennej. Jeśli często organizujesz maratony filmowe w zaciszu domowym, zwróć uwagę na urządzenie do popcornu Ariete Party Time 2954 (https://eltkom.pl/urzadzenie-do-popcornu-ariete-party-time-2954) o mocy 1100 W. Korzystając ze wspomnianego urządzenia, możesz przygotować lekki i pyszny popcorn. Wyróżnia się designem retro amerykańskich lat 50. Co ważne, nie zajmuje dużo miejsca.

First Alert – czujnik czadu i dymu

To praktyczne inteligentne urządzenie domowe zawiera czujnik dymu i czadu. Można je zintegrować ze sprzętami Apple i Android, a także z Apple HomeKit. Dzięki temu będziesz dostawać alerty mobilne i głosowe. Wybierając wspomniany gadżet, możesz mieć pewność, że spełni potrzeby Twoje i całej rodziny.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.