- Reklama -

- Reklama -

Przeżyj sportową przygodę i zgarnij nagrody!

Niesamowite emocje i przeżycia sportowe towarzyszą dzieciom, które biorą udział w Piłkarskich Turniejach Wolności. Wydarzenie organizowane jest w kilku powiatach. W Biłgoraju odbędzie się już w najbliższy piątek 1 października. Drużyny mogą zdobyć nawet 1000 zł. Do czwartku można zgłaszać chętnych.

 

Turnieje Wolności od dwóch tygodni odbywają się w całym województwie lubelskim. Każdy z uczestników dostanie pakiet startowy, w skład którego wchodzą: woda, jabłko, baton. W nagrodę za uczestnictwo otrzymają bidony.

Na najlepsze drużyny, czyli te, które zajmą trzy pierwsze miejsca, czekają medale i puchary oraz vouchery o wartości 500, 700 a nawet 1000 zł do wykorzystania na sprzęt sportowy. 
Młodzi sportowcy rywalizować będą też o puchary indywidualne. Będą walczyć o tytuł najlepszego bramkarza lub strzelca. Organizatorem meczów piłkarskich jest Stowarzyszenie “Wczoraj Dzisiaj Jutro” z Warszawy. W miniony weekend jeden z meczów odbył się w Tarnogrodzie. W rozgrywkach sportowych zwyciężyła drużyna piłkarska z Frampola.

- Reklama -

Piłka nożna to wspaniały sport, który uczy nas współpracy, wytrwałości, szczególnie wtedy, kiedy jest ciężko. Cieszę się, że udało się zorganizować mecz oraz uszczęśliwić dzieci – mówi Marcin Romanowski, wiceminister sprawiedliwości. – Chcemy pomóc dzieciakom zrobić ten pierwszy krok do marzeń o sławie i talencie, dlatego organizujemy cykl turniejów na Lubelszczyźnie – dodał.
Na temat planowanych rozgrywek piłkarskich w ramach Turnieju Wolności pisaliśmy już w artykule pt. Mali sportowcy na wielkie zawody (kliknij tutaj, aby poznać szczegóły).
Aby zgłosić drużynę na piątkowy mecz należy przesłać stosowne dokumenty na podany adres zgloszenia@wczorajdzisiajjutro najpóźniej do czwartku do godz. 15.
O zakwalifikowaniu do imprezy decyduje kolejność zgłoszeń (data wysłania zgłoszenia mailem). Więcej informacji oraz dokumenty wraz z regulaminem można znaleźć na stronie internetowej (Klinij tutaj).

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.