- Reklama -

- Reklama -

Przez film do Boga (audio, zdjęcia)

Plac kościelny przy parafii pw. św. Jana Pawła II w miniony weekend zamienił się w plenerowe kino. Dzięki organizatorom, czyli Katolickiemu Stowarzyszeniu Młodzieży oraz Fundacji Gaudium et Spes działającym przy tej parafii, mieszkańcy Biłgoraja i okolic mogli na leżakach podczas weekendowych wieczorów obejrzeć trzy ciekawe filmy.

Galeria fotografii z dn. 24-26 lipca (98 zdjęć)

 

Od 24 do 26 lipca działało pierwsze  “Letnie kino z dobrym filmem”. Pogoda przez trzy dni dopisała, więc nie brakowało i widzów, którzy licznie przybyli na to wydarzenie.

 Letnie kino z dobrym filmem cieszyło się dużym zainteresowaniem. Moim marzeniem było to, aby każdy wyszedł ze świadomością dobrze przeżytego czasu oraz umocnionej wiary i tak się też stało. Duża frekwencja oraz brawa po projekcji filmu świadczą o tym, że warto takie rzeczy dla mieszkańców organizować. Jest to nowy rodzaj duszpasterstwa, bo poprzez dobry film z wartościami można dotrzeć do człowieka – podsumowuje ks. Krystian Bordzań, wikariusz w parafii pw. św. Jana Pawła II w Biłgoraju. 

- Reklama -

Projekcje filmów rozpoczynały się o godz. 20.30. W piątek wyemitowany został film “Bezcenny dar”, w sobotę “Próba ogniowa”, a w niedzielę widzowie obejrzeli “Jak Bóg da”. Filmy przeznaczone były zarówno dla młodzieży, małżeństw, jak i dla całych rodzin. Organizatorzy zapewnili widzom leżaki oraz zadbali o ich bezpieczeństwo związane z epidemią. Wstęp na projekcję filmów był bezpłatny, a dochód uzyskany ze sprzedaży popcornu, soków i wody przeznaczony zostanie na wakacyjny wyjazd młodzieży działającej przy parafii pw. św. Jana Pawła II.

 

Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.