Usługi krawieckie

- Reklama -

120 km/h w terenie zabudowanym

Na polskich drogach panują pustki z powodu koronawirusa. Wielu kierowców wykorzystuje tą sytuację, aby pojechać znacznie szybciej, przekraczając dozwoloną prędkość. We wtorkowy poranek jeden z takich kierowców został zatrzymany przez policjantów. Poruszał się on z prędkością 120 km/h w terenie zabudowanym.

 

25 marca, około godziny 8:00 funkcjonariusze policji zatrzymali 37-letniego mężczyznę z Chełma, który poruszał się w miejscowości Łukowa z prędkością 120 km/h. Oznacza to, że przekroczył dopuszczą prędkość w terenie zabudowanym ponad dwukrotnie.

- Reklama -

 Nadmierna prędkości jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych – informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. – Do kierowców apeluję o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego – dodaję.

Za ponad dwukrotne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, funkcjonariusze policji zatrzymali należący do 37-latka blankiet prawa jazdy. Mężczyzna został również ukarany surowym mandatem karnym. 

M

- Reklama -

1 komentarz
  1. Marek mówi

    Moze uciekal przed wirusem?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.