kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Czy warto pomagać?

O pomaganiu mówią dzieci z "Domku Przedszkolaka" w Biłgoraju.

- Reklama -

– Pomagam w domu sprzątać zabawki, tata daje mi w nagrodę żelki w kształcie zwierzątek, takie kolorowe. Pomagamy sprzątać zabawki w przedszkolu paniom, i wtedy pani uśmiecha się do nas. Bardzo lubię pomaga – Amelka. 
-Pomagam mojej siostrze sprzątać pokój. Mama jest uśmiechnięta i daje nagrody – lizaczka jednego. Razem z tatą sprzątamy kamyki na podwórku, bo ktoś się może przewrócić – Hania.
toyota Yaris
-Pomagamy chorym dzieciom, wrzucamy pieniążki do puszki i dostajemy naklejkę czerwone serduszko. Pomagam w domu mamie, bo tata wyjechał, jest żołnierzem i przyjedzie po zimie –  Nikola.
– Pomagam babci sprzątać łóżko, dostaję w nagrodę cukierka krówkę. Mam pokój z bratem i pomagam mu sprzątać. Mieszkamy u dziadka i sprzątamy razem podwórko, i też daje cukierka – Kuba.
– Pomaga dziadkom. W domu sami sprzątamy i sami ścielimy łóżka. Myślę, że trzeba pomagać, żeby inni czuli się dobrze – Kamil. 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

– Pomagamy, bo wtedy czujemy się lepiej. Ja pomagam bratu sprzątać, a mamie robić kanapki na śniadanie lub kolację – Damian.
– Pomagamy innym, bo można dostać nagrodę za to. Ja pomagam siostrze w sprzątaniu, drugiej siostrze w zmywaniu, babci i dziadkowi w robieniu kiełbasek – Janeczka.
– Warto pomagać, bo może ktoś być wdzięczny. Pomagamy komuś w ciężkich pracach. Ja pomagam mamie, dziadkowi składać huśtawę, czasami babci. Można też pomagać zwierzętom – Antoni .
– Warto pomagać, można na przykład zrobić komuś zakupy lub posprzątać. Ja ostatnio pomogłem koledze posprzątać zabawki, którymi razem się bawiliśmy – Kacper .

– Czasami pomagam rodzicom z siostrą sprzątać w domu. Fajnie jest pomagać, wtedy jesteśmy potrzebni. Mama i tata nas chwalą i dostajemy nagrody – Emilka.

– Jak ktoś nie ma pieniążków, pomagamy. W domu pomagam bratu i siostrze w różnych pracach. Czasami pomagam mamie sprzątać zabawki, mama jest bardzo zadowolona –  Jagódka .

– Pomagam, bo trzeba. Jak mama robi ciasto, pomagam jej mieszać składniki. Pomagamy innym ludziom kupić to, czego im potrzeba, jak nie mają pieniążków – Gabrysia.

– Warto pomagać, ponieważ ta druga osoba może poczuć się lepiej. Dostałem naklejkę czerwone serduszko wielkiej orkiestry za wrzucenie pieniążka. Bardzo się ucieszyłem – Piotruś .

– Pomagamy ludziom i zwierzętom. Mama i tata zawsze mówią, żeby pomagać innym. Trzeba pomagać innym, bo stajemy się lepsi – Lenka .

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.