- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Przedszkolaki i ich przyjaciele

- Reklama -

Igor Zawiślak

Nie mam jednego najlepszego kolegi, ponieważ mam ich kilku. Są to: Kuba, Szymek i Mateusz. Razem się bawimy, pomagamy sobie i wymyślamy różne fajne zabawy. Ostatnio na placu zabaw, jak chłopaki grali w piłkę, ja bawiłem się w „Wiadomości”. Opowiadałem, co się dzieje na boisku i kto wygrywa.

urząd MArszałkowski projekt

Zosia Ćwikła

Moja najlepsza przyjaciółka to Weronika. Ona jest dobra i fajna. Razem lubimy się bardzo bawić. Ja przynoszę klocki Lego do szkoły i razem się nimi bawimy. Pomagamy sobie nawzajem. Jak na przykład Weronika się przewróci, to ja zawsze jestem przy niej i jej pomagam. Ja też mogę na nią liczyć.                               

Kuba Lewandowski

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Moim najlepszym przyjacielem jest Wiktor. Wiktor zawsze dzieli się ze mną zabawkami. Ja też się z nim dzielę tym, co mam. Lubię, jak Wiktor się cieszy, jak się razem bawimy. Dużo ze sobą rozmawiamy. Obaj lubimy siatkówkę i piłkę nożną. Interesujemy się sportem, samochodami i obaj uwielbiamy bawić się klockami.

Szymek Buńko

Lubię bardzo spędzać czas z Wiktorem. Lubię się z nim bawić i układać różne rzeczy z klocków. Spotykamy się też czasami po szkole, ale to się zdarza bardzo rzadko. Chciałbym żeby to było częściej. W przedszkolu układamy fajne układanki, rozmawiamy o wakacjach. Na Wiktora mogę liczyć w każdej sytuacji.

Lenka Durska

Mam dwie najlepsze przyjaciółki. Mają na imię Nadia i Milenka. Wszystkie trzy kochamy zwierzątka i bardzo dużo o nich rozmawiamy. Bawimy się też w „Kółko graniaste” i w piaskownicy na placu zabaw. Opowiadamy sobie, o jakich zwierzątkach marzymy i za co je tak bardzo kochamy.

Nadia Macioch

Moje przyjaciółki to Lenka i Milenka. W przedszkolu trzymamy się we trzy, bawimy się razem, uczymy i wszystko robimy razem. Rozmawiamy dużo o naszych zwierzątkach i o takich, które chciałybyśmy mieć. Śpiewamy sobie piosenki i mówimy sobie różne zagadki, mamy też nasze sekrety, o których nikt nie wie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.