- Reklama -

- Reklama -

Przedsiębiorco, skorzystaj…

Aby wykorzystać potencjał swojej firmy na rynku zamówień publicznych w Polsce, należy znać szereg przepisów. Przede wszystkim trzeba wiedzieć, gdzie szukać zamówień publicznych dla swojej firmy, jak postępować, aby móc je realizować zgodnie z prawem oraz co zrobić, gdy na którymś etapie realizacji pojawią się problemy. Warto więc zapisać się na szkolenie on-line, które odbędzie się w najbliższym czasie.

Naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców w zakresie zamówień publicznych wychodzi Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński Sp. k., która obecnie między innymi na terenie województwa lubelskiego realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pod nazwą “PZP dla Biznesu”.

Rynek zamówień publicznych od lat ma duże znaczenie dla rozwoju polskiej gospodarki. Celem tego projektu jest zwiększenie konkurencyjności 383 podmiotów sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z obszaru województwa lubelskiego i mazowieckiego. Przedsiębiorstwa te skorzystają z kompleksowego wsparcia szkoleniowo-doradczego, a ich pracownicy nabędą kompetencje z zakresu aktywnego uczestnictwa w rynku zamówień publicznych na terytorium Polski – wyjaśnia dr Mariusz Filipek, właściciel Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński Sp. k.

- Reklama -

Cykl szkoleniowy oparty został na trzech głównych filarach: ogólnym, praktycznym oraz e-zamówieniach. Program każdego bloku szkoleniowego opiera się na realizacji 16 godzin programu, w ramach którego każdy z uczestników zapozna się z procedurami wyszukiwania przetargów, przygotuje kompletną ofertę przetargową, zapozna się z ogólnymi regulacjami prawnymi, zasadami postępowania i konsekwencjami zapisów dokumentacji przetargowej, pozna tryby udzielenia zamówienia publicznego oraz prawa i obowiązki wykonawcy, a także zasady składania ofert. Dodatkowo każdy z uczestników będzie mógł skorzystać z 10 godzin doradztwa dotyczącego tematyki zamówień publicznych dla swojej branży. Szkolenia prowadzić będą eksperci oraz praktycy z zakresu zamówień publicznych. Uczestnicy zostaną zaopatrzeni w materiały szkoleniowe.

Ze szkoleń skorzystać mogą mikro, małe oraz średnie przedsiębiorstwa mające swoją siedzibę w województwie lubelskim lub mazowieckim. Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na temat projektu znaleźć można na stronie internetowej Kancelarii Prawnej Filipek & Kamiński Sp. k. pod adresem: http://kancelaria-fk.pl/pzp/ (Kliknij TUTAJ) lub pod nr telefonu 735 911 878.

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.