- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Przed służbą zatrzymał pijanego kierowcę

Pijanego kierowcę audi, który miał prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie, zatrzymał policjant w drodze na służbę. 51-latek nie miał również uprawnień do kierowania tym pojazdem. Teraz mężczyzna stanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 14 w Józefowie na ulicy Armii Krajowej. Policjant z Komisariatu Policji w Józefowie sierżant Krzysztof Kuna jechał właśnie na służbę. Po drodze na stacji paliw zauważył mężczyznę, który wyszedł z budynku chwiejnym krokiem, wsiadł do samochodu marki Audi i odjechał. Policjant dogonił go pieszo na parkingu przy stacji paliw i zabrał mu kluczyki. Powiadomił kolegów, którzy po przyjechaniu na miejsce ustalili, że za kierownicą siedział 51-letni mieszkaniec gminy Józefów. Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem, kierujący miał w organizmie prawie 3,5 promila alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że wsiadł za kierownicę, nie posiadając do tego uprawnień.

- Reklama -

Teraz dzięki czujności policjanta pijany kierowca stanie przed sądem. Zgodnie z prawem grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.