- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Przed nami XIII edycja Targów Rolniczych AGRO-PARK

Chcesz wiedzieć więcej o branży rolniczej, interesujesz się innowacyjnymi modelami ciągników? Zaplanuj czas w weekend 29 lutego – 1 marca na Targach Rolniczych AGRO-PARK.

Targi Rolnicze w Lublinie na stałe wpisały się w ogólnopolski kalendarz wydarzeń poświęconych rolnictwu, zyskując miano jednego z najważniejszych spotkań tego typu w Polsce.

AGRO-PARK od lat z sukcesem integruje środowisko rolnicze, zaskakuje imponującą ekspozycją i przyciąga tysiące zwiedzających.

Tegoroczna, XIII edycja wydarzenia zapowiada się rekordowo, na blisko 18 tys. mkw. zaprezentuje się ponad 200 wystawców. Swoją obecność potwierdzili czołowi producenci i dystrybutorzy w branży rolniczej, a także regionalni dealerzy. Ekspozycja wystawiennicza w 2020 roku będzie największą w historii.

AGRO-PARK to wspólna inicjatywa Targów Lublin S.A. oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich, która tematycznie obejmuje cały sektor rolniczy. W jednym miejscu i czasie znajdzie się wszystko, co niezbędne w prowadzeniu i rozwoju gospodarstw rolniczych.

Rolnicze święto w Lublinie

Dla właścicieli gospodarstw AGRO-PARK to miejsce, gdzie z bliska mogą zapoznać się z szeroką ofertą maszyn i urządzeń wykorzystywanych w gospodarstwie, poznać najnowsze technologie wykorzystywane w rolnictwie, a także uzyskać informacje dotyczące dofinansowań.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego szkolenia ze Strefy IRZPlus organizowanego wspólnie z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Oddział w Lublinie. W programie także specjalistyczne szkolenie prowadzone przez ekspertów z zakresu podatku VAT w rolnictwie, organizowane przez Lubelską Izbę Rolniczą.

- Reklama -

Przyjedź na Targi w grupie

Chcesz zorganizować przyjazd ze znajomymi? Polecamy skorzystanie z wyjątkowej oferty dofinansowania przejazdu dla grup powyżej 15 osób. Wartość dopłaty wynosi 2 zł + 8% VAT do każdego kilometra przejechanego w stronę Lublina. Maksymalny odcinek trasy z dofinansowaniem to 250 km. Dofinansowanie na przyjazdy obowiązuje tylko w sobotę 29 lutego.

Targi Rolnicze AGRO-PARK

Godziny otwarcia:
sobota 29.02.2020 godz. 9.00-17.00
niedziela 1.03.2020 godz. 9.00-17.00
Targi Lublin, Dworcowa 11

WSTĘP BEZPŁATNY

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.