- Reklama -

Przeżyjmy razem ten piękny jubileusz

 

Główne uroczystości upamiętniające rocznicę utworzenia szkoły odbędą się 7 października 2017 roku. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy wyrażają nadzieję, że będzie to wspaniała okazja do spotkania wszystkich Absolwentów, którzy w tej szkole spędzili piękne lata młodości, nawiązali liczne znajomości i przyjaźnie, zdobyli oraz poszerzyli swoją wiedzę, a także rozwinęli zainteresowania i pasje. Sentymentalna podróż do swojej szkoły i w rodzinne strony z pewnością na zawsze pozostanie w pamięci tych, którzy związani byli z Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich Absolwentów na tę wyjątkową uroczystość, której program przedstawia się następująco:

10.00 Msza Święta w kościele pw. św. Jerzego

- Reklama -

11.15 Podsumowanie projektu "Odkryjmy Kopernika"

11.30 Uroczyste obchody jubileuszowe w auli szkoły

14.30 Spacer po szkole i poczęstunek

19.00 Bal Absolwenta w Restauracji "Sitarska" w Biłgoraju

 Absolwenci zainteresowani udziałem w uroczystościach mogą zapoznać się ze szczegółami i zarejestrować na stronie internetowej 80lat.loonz.lbl.pl. lub skontaktować się telefonicznie pod numerami: 84 686 04 42 lub 84 688 02 03. Rejestracji można także dokonać w sekretariacie I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.