- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

W Biłgoraju można już przynosić dary

Zachęcamy do udziału w akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Akcji skierowanej do tych najbardziej potrzebujących i samotnych dzieci. Dary można przynosić i zostawiać także w Biłgoraju. 

- Reklama -

W dwóch Domach Dziecka w Zwierzyńcu wychowuje się łącznie 31 podopiecznych w wieku od 2 do 24 lat.

Wychowankowie w tych listach w kilku zdaniach opisują swoje zainteresowania, marzenia oraz potrzeby. Wśród nich są dzieci młodsze, których marzeniem jest np. rowerek, wózek spacerowy, nieco starszym z pewnością przydadzą się ciepłe kurtki narciarskie, spodnie, buty i odzież sportowa, bielizna termiczna (konkretne rozmiary).
W Domu Dziecka przebywa również dużo młodych ludzi. Niektórzy planują w najbliższym czasie usamodzielnić się i potrzebują m.in. kompletu garnków, zestawu naczyń, kompletu pościeli. Dorastające dziewczęta chciałyby dostać kosmetyki, sprzęt do pielęgnacji cery czy włosów.

Oprócz tego można przynieść talony na zakupy odzieży, obuwia, kosmetyków lub chemii. Dzieci mają nadzieję i wierzą, że święty Mikołaj odwiedzi je przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

- Reklama -

Zachęcamy Państwa do zaangażowania się w akcję i podarowania uśmiechu tym, którym w życiu jest szczególnie trudno, których los potraktował niesprawiedliwie już od samego dzieciństwa. Nie możemy ich zawieść! Tak jak w minionych latach liczymy na Wasze Dobre Serca.

Miejsce przynoszenia darów, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym to: Fundacja Bambini Dzieciom w Biłgoraju – ul. Żołnierzy Wojska Polskiego 4 (budynek dawnego internetu medyka). Szczegółowe informacje w tej sprawie uzyskać można pod nr tel. 577 313 310.

Zebrane dary zostaną przekazane do Domu Dziecka w Zwierzyńcu przed świętami Bożego Narodzenia w poniedziałek 19 grudnia  Z góry dziękujemy Państwu za wsparcie.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.