- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Prosto z Biłgoraja. Nadesłane przez czytelnika (zdjęcia)

A oto Biłgoraj we wtorkowe i słoneczne majowe popołudnie. Zdjęcia, które dostaliśmy właśnie od czytelnika "Nowej Gazety Biłgorajskiej". Dziękujemy i czekamy na zdjęcia z Waszych miejscowości (nowa@gazetabilgoraj.pl, lub wklejajcie na fb). Chętnie będziemy publikować. Pokażcie nam i mieszkańcom powiatu biłgorajskiego co dzieje się u Was.

- Reklama -

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Anna mówi

  Plac zabaw jest super.co do tej huśtawki to fajnie ze jest coś dla niepełnosprawnych.nie zapominajmy że każdy pilnuje swojego dziecka wtedy nie będzie przykrych niespodzianek .

 2. Kamil mówi

  Niech UM coś zrobi z tą huśtawką dla woskowy, bo korzystają z niej normalnie dzieci i już wiele razy wsadziły nogę po za huśtawkę i w momencie opadania przygniotła im nogę i cały ciężar został oparty na stawie skokowym dziecka. Bez pomocy dorosłej osoby (mężczyzny lub kilku kobiet) dziecko nie ma szans na wydostanie. Ból ogromny i płacz dziecka.
  Dzieci korzystają z tej huśtawki, bo nie ma alternatywy jako, że teraz jest oprócz niej tylko jedna huśtawka.
  Należałoby pogłębić kawałek terenu pod huśtawką, coś na wzór pogłębionego rowka na hamulec od tej huśtawki. Tak aby dziecko wkładając nogę po za huśtawkę przejechało przetarło nogą po ziemi (tartanie), a nie blokowało nogę między ziemią a huśtawką, i ciężar całej konstrukcji oparty jest na stawie skokowym dziecka.

  1. Anna mówi

   Płać zabaw jest super miło że jest coś dla niepełnosprawnych .proszę pamiętać że nawet na najbardziej bezpiecznym placu trzeba mieć oko na dziecko.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.