- Reklama -

Prośba Czytelniczki. „Może dobrzy ludzie pomogą”

Do naszej Redakcji trafił apel zdesperowanej Czytelniczki. Została ona poruszona widokiem porzuconych psów i postanowiła szukać dla nich pomocy.

„Taki widok przed Zwierzyńcem od strony Biłgoraja. Ładne psy z obrożami” – napisała do nas nasza Czytelniczka, poruszona widokiem leżących przy drodze zwierząt. „Kupiłam im trochę karmy, ale ja nic więcej nie poradzę” – dodała.

Wysłała do nas także zdjęcia piesków. Są to ładne, młode psy z obrożami. Niestety, nie wiemy, czy ktoś je tam pozostawił, ale prawdopodobnie psy wciąż czekają na swojego właściciela, który odjechał.

„Wiem, że się dużo mówi o bezpańskich psach i może to nieciekawy temat, ale ten widok dziś mnie bardzo poruszył. Postanowiłam przesłać wiadomość do państwa, a jak zechcecie to coś napiszecie, może dobrzy ludzie pomogą, chociaż dokarmią” – dodała Czytelniczka.

Przyłączamy się do jej prośby i apelujemy do wszystkich osób, podróżujących trasą Biłgoraj  – Zwierzyniec. Nie pozostawajcie obojętni na los porzuconych zwierząt! Może ktoś przywiezie dla nich trochę karmy, a może ktoś inny znajdzie dla nich dom? A może znajdzie się ich właściciel? Wierzymy w siłę naszego przekazu i trzymamy kciuki!

 

- Reklama -

11 Komentarze
 1. Agata mówi

  Dajcie ogłoszenie na facebooku spotted biłgoraj i wtedy prędzej się odnajdą

 2. Ja mówi

  Do właścicieli: dodajcie może informacje na temat psiaków i ich zdjęcie ze zostały zaginione na facebooku spotted biłgoraj… wydaje mi się ze większa siła przebicia informacji na fb niż tutaj

 3. Ja mówi

  Do właścicieli: dodajcie może informacje na temat psiaków i ich zdjęcie na facebooku spotted biłgoraj… wydaje mi się ze większa siła przebicia informacji na fb niż tutaj

 4. Agnieszka mówi

  Dzięki dobremu człowiekowi odnalazła się Saba. Była dzisiaj w Kawęczynku . Szukamy jeszcze mniejszej Berty.

 5. Marzena mówi

  Tyle dni ci ludzie szukają psiaków mam wrażenie ze jest tam ściana obojętności przecież było logiczne ze psy się przemieszcza nikt ich nie zabezpieczył pomóżcie je namierzyć może artykuł w gazecie by pomogl przecież tych psów nie da się przegapić i do tego pies miał na obroży dane adresowe pomóżcie tym psiakom

 6. Agnieszka mówi

  pomóżcie nam do nich dotrzeć , wczoraj (piątek )widziane były w miejscowości Lipowiec koło Zwierzyńca , byliśmy tam dzisiaj niestety bez skutku, ciągle się przemieszczają. Mogą pójść w każdym kierunku od Zwierzyńca…..Prosimy pomóżcie je zatrzymać

 7. Piotr mówi

  Niestety pomimo dzisiejszych poszukiwań, psów dalej nie udało się odnaleźć. W związku z tym proszę o kontakt osoby, które je widziały wczoraj/dzisiaj. Kontakt priv lub pod numerem telefonu 609-375-700.

 8. Aga mówi

  609 375 700 numer telefonu do właściciela, prosi o telefon!

 9. agnieszka mówi

  proszę o kontakt jeżeli ktoś posiada informacje na ich temat t. 609375700

 10. Madzia mówi

  Prosze o nr telefonu wlasciciel odnalazl 😊

 11. Justyna mówi

  Są wyrazniejsze zdjęcia?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.