- Reklama -

Projekt „Aktywna Rodzina”

Jesteś rodzicem, który samotnie wychowuje dziecko? Chcesz wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym? A może nie masz zbyt dużych dochodów i jesteś w trudnej sytuacji finansowej? Jeżeli spełniasz chociaż jedno z kryteriów, to nasza propozycja jest dla ciebie! Jeżeli z niej skorzystasz, otrzymasz profesjonalne wsparcie, doradztwo i weźmiesz udział w bezpłatnych warsztatach, które nauczą cię wielu nowych rzeczy!

Projekt "Aktywna Rodzina" realizuje Fundacja Rozwoju Aktywności Społecznej Wspólnota współfinansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich. W ramach projektu jego uczestnicy mogą skorzystać z porad Biura Wsparcia Rodziny, w tym z doradztwa administracyjno-prawnego. Każdy uczestnik weźmie także udział w cyklu zajęć na temat bezpieczeństwa, zdrowej diety i przedsiębiorczości. Osoby, które zgłoszą się do projektu, otrzymują także materiały szkoleniowe i poczęstunek. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale w warsztatach.

- Reklama -

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń pod numer 84 688 00 07 lub napisz wiadomość na adres:  fras.wspolnota@gmail.com. Można także przyjść do biura Redakcji NOWej Gazety Biłgorajskiej, które mieści się przy ul. Konopnickiej 11 w Biłgoraju.

Zapraszamy!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.