- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Program wyborczy Lecha Rębacza

- Reklama -

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Gość mówi

  Jaki koń każdy widzi, stary, schorowany i bredzi.

 2. Mieszkaniec Gminy Księżpol mówi

  Czas na zmianę nie pozwólmy aby ten betonowy układ trwał, ludzie potrzebują zmiany. Lechu gdybyś miał honor to byś odszedł i pozwolił młodszym zarządzać Gminą. Wszyscy wiedzą że ostatnia kadencja jest tylko na przetrzymanie.

 3. luz w d... mówi

  W Majdanie też tak niektórzy mówili, kiedy starego proboszcza już mieli niektórzy dosyć.Przyjdzie nowy-bedzie takki sam. Powoli ,powoli zaczynają widzieć że jednak nie musi być tak samo , bo nie wszyscy są tacy jak większość.Najgorzej , to myśleć z góry że nic się nie zmieni.Wczoraj kartofle ze skwarkami i dzisiaj i jutro też bedo i przecież sie żyje.. Dobrze jest jak jest.Skąd wiesz że nie moze być lepiej?Weszła dwu kadencyjność i bardzo dobrze. Wybierze się nowego , jak będzie kiepski to góra 10 lat.Tak jak mówi Bóg do modlącego się o wygraną w totka: ,, słuchaj, dobrze że się modlisz ale Ty mi daj szansę, ty puść kupon”.

 4. emigrant mówi

  Mieszkanka… to najtaniej wójt wynajmuje rodzinom wiernych żołnierzy z zasobów gminy więc masz szanse. Jak o taką gminę Ci chodzi gdzie nepotyzm przekroczył już wszelkie granice.Strach czują tylko ci , którzy mają wiele za uszami. Chyba coś w końcu w ludziach pękło. 4 lata temu straszyło się Krętem i podziałem, straszyło się solarami które przepadną i wielu naiwnie uwierzyło,nawet w największe bzdury.Teraz brakuje takich konkretnych straszaków i ludzie poczuli odwagę po pierwszej turze i wiedzą już, że zrobiono z nich durniów .To udaje się tylko raz.Wróciło w tym tygodniu sporo osób z zagranicy, sporo studentów na święta. To nie elektorat starego układu.

 5. Mieszkanka mówi

  Zgadzam się z komentarzem powyżej. Na co Wy ludzie narzekacie, spójrzcie na inne gminy w okolicy. Czy któraś jest tak dobrze rozwinięta jak gmina Księżpol ? Przyjdzie Nowy wójt i tez dalej będziecie narzekać. Nie szukajcie miodu w D….

 6. rozsadek mówi

  Mądre konie nie porywają się na przeprawę mając świadomość że siły już nie te.

 7. Obywatel mówi

  Nie zmienia się dobrych koni podczas przeprawy przez rzekę. Zadbane drogi, chodniki, oświetlenie, prawie na każdym dachu solary, szkoły, świetlice, place zabaw, boiska mówią za siebie. Nic dodać.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.