kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Prezent dla babci bogaty w uczucia

Czas świąt Bożego Narodzenia często mija szybciej niż samo na niego oczekiwanie. Warto w chwili gorączkowych przygotowań przystanąć i zastanowić się nad tym, co jest naprawdę ważne. Sprawić, żeby ten okres opiewał w wyjątkowe wspomnienia zamiast stresu, pamiętając o najbliższych. Pamiętajmy, że prezent nie musi być drogą inwestycją, a szczególnym symbolem. Prawdopodobnie właśnie taki ucieszy babcię najbardziej.

- Reklama -

Co podarować babci?

Babcia zawsze jest wyjątkową osobą. Zazwyczaj to ona stała przy nas z sercem na ramieniu, niezależnie od okoliczności. Z biegiem życia często znajdujemy się daleko od niej, ale warto potraktować czas świąt jako pretekst, aby pokazać babci, że tak naprawdę jesteśmy blisko, pamiętamy o jej zainteresowaniach, pasjach, preferencjach. Prezent dla babci na święta w postaci książki może zamknąć w sobie te dedykacje.

urząd MArszałkowski projekt

Literatura popularna

Książka zawsze stanowi unikatową, nieśmiertelną formę podarunku. Wybierając go, można sugerować się preferencjami czytelniczymi. Wiedząc, że osoba lubi poczuć dreszcz tajemnic, wybierz B.A. Paris, na przykład „Na skraju załamania” lub nieco bardziej wzruszający „Dylemat”. Każda książka spod pióra pani Paris wciągnie czytelnika. Dla babci, prawdziwej miłośniczki kryminału, sprawdzi się nieśmiertelna Agatha Christie – warto, pozostając w temacie świąt, wybrać „Morderstwo w Boże Narodzenie”.

Kolejna interesująca pozycja to powieść „Jak zawsze” spod ręki rodzimego autora Zygmunta Miłoszewskiego. To książka z gatunku komedii ironiczno-romantycznej, wciągająca historia społeczno-obyczajowa z wątkami politycznymi. Opowiada o parze, która dostała szansę przeżyć swoją miłość raz jeszcze, a także o narodzie, który mógł przeżyć ponownie swoją historię. I o tym, co mogło z tego wyniknąć. Jest to temat, który szczególnie może zainteresować osoby dojrzałe.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Mały przedmiot, wielki przekaz

Książka to nie tylko literatura popularna. Pamiętając o czyichś pasjach, można zaskoczyć obdarowywaną osobę, wybierając książkę na dany temat. Dla babci, która jest wielbicielką gotowania, doskonałym wyborem będzie pozycja kulinarna „Kuchnia bardzo Polska”. To nowoczesne wydanie najsmaczniejszych polskich przepisów zebranych i stworzonych przez Ewę Aszkiewicz. Babcię, która jest wielbicielką wypieków, można zainspirować nowymi, niebagatelnymi receptami od Doroty Świątkowskiej z książki „Moje wypieki i desery”, pozycja ta zachęca samymi fotografiami.

Zabieganej babci warto podsunąć „Hygge, duńska sztuka szczęścia” Marie Tourell Soderberg, aby odkryła radość z drobiazgów oraz moc zwolnienia tempa i większego spokoju. Przywołaniem wspomnień i piękną pamiątką (nie tylko dla babci, ale i całej rodziny) będzie zakup pozycji „Opowiedz mi Babciu”, którą stworzyła Monika Koprivova. Stanowi unikalny pamiętnik, w którym odbiorca zapisuje wspomnienia. U babci wskrzesi pamiątki zachowane w głowie, przywoła uśmiech i być może nostalgię.

Świąteczny prezent w formie książki może sprawić wiele radości, a to powinno być najważniejsze w okresie świąt – wspólny, ciepły czas, pełen wzruszeń i uśmiechów.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Klaudia mówi

    W tym roku nie szalałam jakoś z prezentem dla babci, zamówiłam jedynie bukiet kwiatów z poczty kwiatowej i zabrałam ją na ciastko. Mimo wszystko bardzo się ucieszyła 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.