Wypożyczalnia sprzętu Kołodziej-baner górny

- Reklama -

Prawo jazdy za połowę ceny. Konkurs!

AUTO-MAX działa już 20 lat i jest jedną z największych firm na biłgorajskim rynku, która szkoli przyszłych kierowców. Z myślą o swoich klientach od sierpnia br. został również utworzony oddział w Tarnogrodzie, gdzie na kursantów czekają duże promocje, a jedna osoba, która weźmie udział w konkursie (szczegóły poniżej), zrobi kurs prawa jazdy kat. B za połowę ceny.

Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i otworzyliśmy nowy punkt AUTO-MAX w Tarnogrodzie przy ul. Rynek 75, obok apteki “MOJA”. Można tam zapisać się na wszystkie kategorie kursów oraz uzyskać wyczerpujące informacje na temat szkoleń, które prowadzi nasz ośrodek – mówi Andrzej Orzechowski, właściciel Ośrodka Szkolenia Kierowców AUTO-MAX.

Dla każdego, kto zdecyduje się zapisać na kurs prawa jazdy kat. B w Tarnogrodzie w terminie do 18 listopada br., Ośrodek AUTO-MAX przewidział promocję 10% (czyli cena za kurs prawa jazdy wynosić będzie jedynie 1300 zł). Dodatkowo przyszły kierowca, udostępniając poniższy post konkursowy na swoim profilu facebookowym dostanie 1 godzinę jazdy bezpłatnie. To nie koniec bonusów, bo za przyprowadzonego klienta do ośrodka AUTO-MAX w Tarnogrodzie kursant dostanie kolejną godzinę nauki jazdy gratis.

Dla osób, które zechciałyby tam zacząć swoją przygodę za kierownicą, lekcje praktycznej nauki jazdy zaczynają się i kończą w Tarnogrodzie. Zapisy i wszelkie informacje uzyskać można bezpośrednio w oddziale biura, które czynne jest od poniedziałku do piątku od 10.00 do 16.00 oraz w soboty od 9.00 do godz.13.00. pod ww. adresem.

– Jesteśmy przygotowani kadrowo, mamy też odpowiednią infrastrukturę. Od roku posiadamy również nowy plac manewrowy w Biłgoraju przy ulicy Krzeszowskiej, który jest zgodny z wymogami WORD, oraz kolejne nowe samochody ciężarowe MAN, na których nasi kursanci zdają egzaminy państwowe – dodaje Andrzej Orzechowski. Według zestawienia za 2018 rok, wydanego przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu, Ośrodek Szkolenia Kierowców AUTO-MAX w 2018 roku osiągnął w swojej dotychczasowej historii rekordową zdawalność. Na kategorię C spośród 84 kursantów przystępujących do egzaminu za pierwszym podejściem egzamin zdało 78 osób (jest to aż 93% zdawalności).

KONKURS

Dla czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej Ośrodek AUTO-MAX ogłasza konkurs.

Jedna osoba spośród wszystkich, które wykonają trzy niżej wymienione czynności, wygra kurs na prawo jazdy (w Tarnogrodzie) za połowę ceny.

 

- Reklama -

Należy zatem: 

1. Polubić Facebook NOWej Gazety Biłgorajskiej

oraz post konkursowy, który tam się znajduje;

2. Udostępnić go na swoim profilu

3. Pozostawić komentarz “Prawo jazdy w AUTO-MAX” pod postem konkursowym (na fan page NOWej Gazety Biłgorajskiej).

 

Konkurs trwa od 18 października 2019 r. do 18 listopada 2019 r. Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi po 18 listopada. Czytelnik NOWej, który wygra zniżkę na prawo jazdy, może przeznaczyć ją dla osoby bliskiej.

Zapraszamy wszystkich do zabawy!

Zapraszamy wszystkich do zabawy!

- Reklama -

1 komentarz
  1. pati mówi

    na pewno 97% zdawalnosci juz to widze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.