Szkolenie język ang/niem/ros

Prawko miała od miesiąca, spowodowała kolizję

Niewiele ponad miesiąc miała prawo jazdy 26-letnia mieszkanka gm. Tarnogród. Kobieta kierując samochodem marki Hyundai nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy audi. Siła uderzenia była tak duża, że kierowane przez 30-latka audi zostało wyrzucone z drogi do przydrożnego rowu i dachowało. 26 latka już straciła prawo jazdy, a za spowodowanie kolizji odpowie przed sądem.

Wczoraj wieczorem około godziny 18:30 policjanci zostali skierowani do miejscowości Luchów Górny, gdzie na wysokości skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 835 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 26 latka, która kierowała samochodem m-ki Hyundai nie upewniła się co do możliwości wykonania skrętu w prawo i nie ustępując pierwszeństwa przejazdu zajechała drogę prawidłowo jadącemu kierowcy audi doprowadzając do kolizji.

Siła uderzenia była tak duża, że kierowane przez 30-latka audi zostało wyrzucone z drogi do przydrożnego rowu i dachowało.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Za nie udzielenie pierwszeństwa przejazdu i stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym zatrzymali kierującej blankiet prawa jazdy, który 26-latka otrzymała po koniec stycznia.

Kobieta stanie również przed sądem i odpowie za spowodowanie kolizji.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.