Pracownicy urzędu wyjadą na wczasy do Tunezji

Urząd Gminy Biłgoraj ogłosił przetarg na zorganizowanie wczasów w Tunezji. Jak wynika z zamieszczonych dokumentów na ekskluzywną wycieczkę mają pojechać m.in. pracownicy gminy.

Urząd Gminy Biłgoraj ogłosił zamówienie publiczne na zadanie: Usługa zorganizowania imprezy turystycznej „Wczasy w Tunezji”. Zamówienie ma być zrealizowane w dwóch turach. I tura ma wylecieć po 19 czerwca, a wrócić przed 4 lipca. Wylot drugiej tury zaplanowany jest po 22 sierpnia, a powrót przed 6 września. W pierwszej turze ma polecieć 50 osób, w drugiej 38.

W wycieczce udział mają wziąć pracownicy Urzędu Gminy w Biłgoraju i innych jednostek organizacyjnych gminy Biłgoraj. Wyjazd współfinansowany jest ze środków zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

Jakie są oczekiwania pracowników? Wylot ma być z Warszawy, Katowic, Krakowa, Rzeszowa lub Świdnika. Zakwaterowanie w hotelu w Tunezji obejmuje 6-8 noclegów.

Hotel ma mieć minimum 4 gwiazdki według kategorii lokalnej, z prywatną plażą piaszczystą w odległości nie więcej niż 150 metrów od hotelu. Zakwaterowanie będzie w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych, wyposażonych w prywatną łazienkę z natryskiem i ciepłą wodą dostępną bez ograniczeń, suszarkę do włosów, wc, klimatyzację indywidualną (bezpłatną), TV, sejf (bezpłatny). W zamówieniu określono, że wyżywienie ma być all inclusive obejmujące co najmniej 4 posiłki dziennie plus napoje. Dodatkowe wymagania to m.in. bezpłatne leżaki i ręczniki bezpłatne, basen z wydzieloną strefą dla dzieci, bezpłatne Wi-Fi w hotelu.

Przypomnijmy, że w lipcu 2016 roku zrobiło się głośno o  biurze podróży z Biłgoraja, którego właścicielka nagle „zwinęła interes” i uciekła. Wśród firm i instytucji, które korzystały z usług biura, było wiele szkół, banków, urzędów i przedsiębiorstw z terenu naszego powiatu. Nagle do mieszkańców miasta dotarła wiadomość, że klienci biura, którzy wykupili rezerwację na wycieczki, nie mogą nigdzie wyjechać. Powód? Nieopłacone przeloty i hotele. Wówczas pracownicy Urzędu Gminy, za pośrednictwem tego biura, wybierali się do Hiszpanii.

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. jan mówi

    A ja życzę pracownikom urzędu gminy Biłgoraj (obibokom i pirdzistolkom) takich samych atrakcji jakie kilka lat temu zafundowała im pani z Soli to będzie w sam raz za ich ciężką pracę i poświęcenie .bo jak stwierdził mój przedmówca słusznie im się należy

  2. Greta_Garbo mówi

    Bo im się to słusznie należy…..Dobra zmiana, od razu widać. Kiedyś to mogli liczyć na wczasy z FWP a teraz, proszę-Tunezja….

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.