Poznajemy kandydatów do Rady Gminy Tereszpol
Lista kandydatów:
Okręg nr 1
GNIDA Janusz Szczepan, 52 lat, Lipowiec (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
SZEPTUCH Mieczysław Stanisław, lat 59, Lipowiec (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL)
Okręg nr 2
KIESZ Adrian Jacek, 29 lat, Lipowiec (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
WÓJCIK Zdzisław, 61 lat, Lipowiec (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL)
Okręg nr 3
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
ROGALA Mieczysław, 59 lat, Panasówka (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
KULASZA Henryk Józef, 56 lat, Panasówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
WOJDYŁA Piotr, 56 lat, Panasówka (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL)
Okręg nr 4
MONASTYRSKA Agata, 42 lat, Tereszpol-Zaorenda (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
STRZAŁKA Jerzy, 46 lat, Tereszpol-Zaorenda (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL)
Okręg nr 5
KURZYŃSKI Tomasz, lat 39, Tereszpol-Zaorenda (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
CIELICA Anna, 60 lat, Tereszpol-Zaorenda (KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE)
Okręg nr 6
SKUBISZ Sławomir Roman, 51 lat, Tereszpol-Zaorenda (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
SKÓRA Grzegorz, 37 lat, Tereszpol-Zaorenda (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)
ZDUNEK Sławomir Krzysztof, 35 lat, Tereszpol-Zaorenda (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL)
Okręg nr 7
KAPUŚNIAK Krzysztof, 49 lat, Tereszpol-Zaorenda (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
MACIOCHA Andrzej, 45 lat, Tereszpol-Zaorenda (KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE)
Okręg nr 8
SZPONAR Jadwiga, 51 lat, Tereszpol-Zygmunty (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
NIECZAJA Tadeusz, 66 lat, Tereszpol-Zygmunty (KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE)
LITWIN Maria Danuta, 47 lat, Tereszpol-Zygmunty (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL)
Okręg nr 9
SITARZ Stanisław, 50 lat, Tereszpol-Zygmunty (KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE)
Okręg nr 10
KOŁODZIEJ Teresa, 66 lat, Tereszpol-Zygmunty (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
SIRKO Żaneta, 34 lat, Tereszpol-Zygmunty (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL)
Okręg nr 11
LITWIN Wiesława Wanda, 68 lat, Tereszpol-Kukiełki (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
Okręg nr 12
OSZMANIEC Ewa Grażyna, 57, Tereszpol-Kukiełki (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL)
CHMIEL Sylwester Karol. 33 lat, Tereszpol-Kukiełki (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
Okręg nr 13
SZYDEŁKO Leszek, 53 lat, Tereszpol-Kukiełki (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
MIELNIK Maria, 57 lat, Tereszpol-Kukiełki (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY TERESZPOL)
Okręg nr 14
MACIUSIAK Elżbieta, 44 lat, Szozdy (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
LESIAK Jan Leszek, 47 lat, Szozdy
Okręg nr 15
BOROWIEC Adam Stanisław, 58 lat, Bukownica (KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
SZPOT Stanisław, 55 lat, Bukownica (KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA)