Poznajemy kandydatów do Rady Gminy Aleksandrów
Minął termin zgłaszania kandydatów na radnych rad gmin i rad powiatów. Będziemy państwu przedstawiać osoby, które w najbliższych wyborach będą rywalizować o mandat.
Kandydaci do Rady Gminy Aleksandrów
Okręg nr 1
KWIATKOWSKI Adam Sylwester, 37 lat, Aleksandrów Pierwszy (KWW Józefa Białego)
SWACHA Stanisław, 40 lat, Aleksandrów Pierwszy (KW Prawo i Sprawiedliwość)
Okręg nr 2
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
BRODZIAK Stanisław, 52 lat, Aleksandrów Pierwszy (KWW Józefa Białego)
KOWALCZUK Feliks, 56 lat, Aleksandrów Pierwszy (KW Prawo i Sprawiedliwość)
KOZAK Marcin Andrzej, 28 lat,Aleksandrów Pierwszy (KWW Aleksandrów 2023)
Okręg nr 3
TORBA Zenon, 46 lat, Aleksandrów Pierwszy (KWW Józefa Białego)
MICHOŃSKI Józef, 53 lat, Aleksandrów Pierwszy (KW Prawo i Sprawiedliwość)
Okręg nr 4
KUSIAK Tadeusz, 60 lat, Aleksandrów Pierwszy (KWW Józefa Białego)
KACZOROWSKI Łukasz, 27 lat, Aleksandrów Pierwszy (KW Prawo i Sprawiedliwość)
WIŚNIEWSKI Kazimierz, 62 lat, Aleksandrów Pierwszy (KWW Sprawiedliwa Polska)
SZYMAŃSKA Agnieszka, 34 lat, Aleksandrów Pierwszy (KWW Aleksandrów 2023)
Okręg nr 5
BIELAK Antoni, 59 lat, Aleksandrów Pierwszy (KWW Józefa Białego)
BIL Tomasz, 39 lat, Aleksandrów Pierwszy (KWW Sprawiedliwa Polska)
ADAMOWICZ Stanisław Marian, 36 lat, Aleksandrów Pierwszy (KWW Aleksandrów 2023)
Okręg nr 6
SURMACZ Waldemar, 51 lat, Aleksandrów Drugi (KWW Józefa Białego)
GMYZ Grzegorz Tadeusz, 46 lat, Aleksandrów Drugi (KWW Sprawiedliwa Polska)
CZAPLA Paweł, 23 lat, Aleksandrów Pierwszy (KWW Aleksandrów 2023)
Okręg nr 7
MICHOŃSKI Wiesław, 51 lat, Aleksandrów Drugi (KWW Józefa Białego)
PUŹNIAK Henryk, 54 lat, Aleksandrów Drugi (KW Prawo i Sprawiedliwość)
MICHOŃSKI Marek, 56 lat, Aleksandrów Czwarty (KWW Sprawiedliwa Polska)
MUCA Piotr, 35 lat, Aleksandrów Drugi (KWW Aleksandrów 2023)
Okręg nr 8
LELEŃ Teresa Maria, 56 lat, Aleksandrów Drugi (KWW Józefa Białego)
SURMACZ Damian, 28 lat, Aleksandrów Drugi (KW Prawo i Sprawiedliwość)
Okręg nr 9
BIL Andrzej Stanisław, 54 lat, Aleksandrów Drugi (KWW Józefa Białego)
BŁAŻYŃSKI Tadeusz, 65 lat, Aleksandrów Drugi (KW Prawo i Sprawiedliwość)
BŹDZIUCH Kazimierz, 64 lat, Aleksandrów Drugi (KWW Sprawiedliwa Polska)
OSTASZ Alicja Anna, 55 lat, Aleksandrów Drugi (KWW Aleksandrów 2023)
Okręg nr 10
KOSZARNY Krzysztof, 51 lat, Aleksandrów Trzeci (KWW Józefa Białego)
KULANICA Maciej, 39 lat, Aleksandrów Trzeci (KWW Sprawiedliwa Polska)
RATAJ Krystian, 31 lat, Aleksandrów Trzeci (KWW Aleksandrów 2023)
Okręg nr 11
BŹDZIUCH Jacek, lat, 36, Aleksandrów Trzeci (KWW Józefa Białego)
KOMAN Wiesław Józef, 50 lat, Aleksandrów Trzeci (KW Prawo i Sprawiedliwość)
BŹDZIUCH Józef, 57 lat, Aleksandrów Czwarty (KWW Sprawiedliwa Polska)
WIĘCŁAW Jolanta Jadwiga, 44 lat, Aleksandrów Trzeci (KWW Aleksandrów 2023)
Okręg nr 12
RÓŻAŃSKI Bronisław, 61 lat, Aleksandrów Trzeci (KWW Józefa Białego)
NIZIO Stefan, 34 lat, Aleksandrów Trzeci (KW Prawo i Sprawiedliwość)
Okręg nr 13
KOSZARNY Marian, 43 lat, Aleksandrów Czwarty (KWW Józefa Białego)
BOROWIEC Andrzej, 45 lat, Aleksandrów Czwarty (KWW Sprawiedliwa Polska)
BIELAK Dominik, 21 lat, Aleksandrów Czwarty (KWW Aleksandrów 2023)
Okręg nr 14
MACIOCHA Anna Barbara, 47 lat, Aleksandrów Czwarty (KWW Józefa Białego)
SURMACZ Jerzy, 52 lat, Aleksandrów Czwarty (KW Prawo i Sprawiedliwość)
CHMURA Hubert, 45 lat, Aleksandrów Czwarty (KWW Aleksandrów 2023)
Okręg nr 15
NIZIO Józef Zbigniew, 54 lat, Aleksandrów Czwarty (KWW Józefa Białego)
NIZIO Robert, 35lat, Aleksandrów Czwarty (KW Prawo i Sprawiedliwość)
HUŁAS Zdzisław Jan, 56 lat, Aleksandrów Czwarty (KWW Aleksandrów 2023)
LEWCZYK Paweł, 33 lat, Aleksandrów Czwarty (KWW Sprawiedliwa Polska)