- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Poznajcie druha Zenona. Frampol pęka z dumy

Na zdjęciu pan Zenon. To długoletni gminny komendant OSP i prezes jednostki OSP we Frampolu. Dlaczego o tym piszemy? Druh Zenon Odrzywolski został właśnie odznaczony Złotym Znakiem Związku OSP. Takich strażaków, ze świecą szukać.

- Reklama -

Dh. Zenon Odrzywolski swoją służbę zaczynał w 1980 roku w OSP w Radzięcinie, następnie w 1991r, już w OSP Frampol zostaje wybrany naczelnikiem tej jednostki i w tym samum roku zostaje wybrany do Zarządu Gminnego ZOSP we Frampolu.

W roku 1999 Zarząd Gminny OSP powierza druhowi Odrzywolskiemu stanowisko Komendanta Gminnego, zaś w 2011 zostaje wybrany na stanowisko prezesa OSP Frampol i obie te funkcje pełni do dnia dzisiejszego.

Madziar_Wybory

-W czasie swojej długoletniej służby aktywnie angażuje się w działania ratownicze, zawody sportowo pożarnicze, uczestniczył także w pracach samorządu mieszkańców Frampola. Dzięki staraniom m.in. druha Zenona Odrzywolskiego jednostka OSP Frampol zostaje włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo Gaśniczego. Czynił również starania o pozyskiwanie coraz to nowszych pojazdów bojowych dla jednostki począwszy od Stara 200 poprzez Forda Transita, MAN’a, Mercedesa na Toyocie Hilux kończąc. Zaangażowany był również w rozbudowę frampolskiej remizy. Wspólnie z Zarządem Gminnym organizował turnieje sportowe, organizuje zabezpieczenia uroczystości gminnych, kościelnych, sportowych. Prowadzi wszystkie gminne uroczystości strażackie – przekazuje UM Frampol

Druhowi Zenonowi Odrzywolskiemu gratulujemy wyróżnienia i dziękujemy za dotychczasową służbę.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Sąsiad ten lepszy mówi

    Brawo Zenku, kibicujemy od dawna dużo wytrwałości i zdrowia,

  2. Sasiad mówi

    to taki drewniany strażak,na zawodach Frampol pod koniec zawsze

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.