- Reklama -

- Reklama -

Pożegnanie dyrektor. Popłynęły łzy (foto)

Dotychczasowa wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej imienia Papieża Jan Pawła II w Dereźni Solskiej (gm.Biłgoraj) - Zofia Bielak odchodzi na emeryturę. W sali gimnastycznej dereźniańskiej placówki odbyło się dzisiaj uroczyste i wzruszające pożegnanie.

- Reklama -

Zofia Bielak kierowała placówką przez blisko 27 lat. Jej praca jako Dyrektora Szkoły rozpoczęła się 1 września 1997 roku. Przez te wszystkie lata zyskała miano osoby ciepłej, otwartej i rozumiejącej problemy młodzieży. Na dzisiejszej uroczystości usłyszała z ust zaproszonych gości i grona pedagogicznego wiele ciepłych słów. Nie brakowało również łez wzruszenia i wielu wyjątkowych życzeń.

Pani wkład w rozwój oświaty i edukacji na terenie Gminy Biłgoraj jest nieoceniony. Nieustanna praca oraz zaangażowanie cały czas procentowało. Widzimy to po wielu osiągnięciach uczniów. Jest to zasługa Pani Dyrektor, ale także całego grona pedagogicznego. Dla wielu jesteście wzorem do naśladowania i wiem, że w przyszłości nie spoczniecie na laurach. Na emeryturze życzę spełnienia wszelkich planów – mówił Wójt Dariusz Świerczyński.

 

urząd MArszałkowski projekt

 

foto: Gmina Biłgoraj

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Tulipan mówi

  Kwiatki dla Agatki …

 2. Ewa mówi

  Niektórzy nie potrafią zejść ze sceny

 3. cwany mówi

  Wzorem do naśladowania to raczej dyrektor z gromady :
  szalenie łobrotny.

 4. Anonim mówi

  A, kiedy pożegnanie Pani dyrektor z Korczowa?

  1. Gosia mówi

   Ja to czekam na twoje pożegnanie już się nie mogę doczekać 🤣

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.