- Reklama -

- Reklama -

Pożegnali wójta gminy Biłgoraj (foto)

Mieszkańcy Gminy Biłgoraj oficjalnie pożegnali swojego wójta, który rozstaje się z samorządem. Teraz będzie miał nieco szersze plecy i możliwości, bo został wybrany posłem. Były kwiaty, prezenty i piękne słowa. No ale 17 lat sprawowania władzy w gminie, to jednak kawał życia.

- Reklama -

26. Biesiada Kulturalna w Smólsku (gm. Biłgoraj) była okazją do podziękowań. Zarówno dla byłego już wójta Wiesława Różyńśkiego, który z samorządu odchodzi do Parlamentu, jak i dla mieszkańców, którzy po 17 latach żegnają włodarza gminy.

 

-Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za wszelką życzliwość  jaką otrzymywałem od Państwa przez wiele, wiele lat. Za piękną kulturę prezentowaną przez Was: za śpiewy, stroje, obrzędy. Za to, że tak pięknie bawiliśmy się razem. (…)Dziękuję przede wszystkim za to, że Waszymi głosami zdecydowaliście, że jestem dziś tutaj, gdzie jestem. Nie odchodzę, będę z Wami, jesteście moją małą Ojczyzną, więc współpraca będzie teraz przebiegała jeszcze lepiej – mówił podczas uroczystości Wiesław Różyński.

Następnie na scenie pojawiły się Teresa Różańska, sekretarz gminy Biłgoraj, która od czasu wyboru wójta Różyńskiego na posła, sprawuje obowiązki wójta oraz Celina Skromak, dyrektor GOK w Biłgoraju. Panie złożyły podziękowania od wszystkich ludzi, którym bliska jest kultura, od zespołów śpiewaczych, od twórców i mieszkańców gminy i Smólska:

 

-Dziękujemy za te 17 lat; za te lata, kiedy wójt nigdy nie odmawiał swojego udziału nawet w tych najmniejszych wydarzeniach, kiedy zawsze mogliśmy liczyć na życzliwość i szacunek od pana wójta. Bardzo serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego – mówiła Celina Skromak.

 

Wójt otrzymał kwiaty oraz  pudełko wspomnień, w którym znalazły się zdjęcia  będące wspomnieniem  17 lat działalności wójta.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

-Jakbym jeszcze raz miał się urodzić, to tylko w mojej rodzinie, w mojej miejscowości, w mojej gminie, z tak wspaniałymi ludźmi. Miałem to szczęście, że miałem najwspanialszą załogę jaką można sobie wyobrazić i razem mogliśmy tworzyć dla mieszkańców wiele pięknych  rzeczy mówił Wiesław Różyński dziękując za lata współpracy.

 

 

- Reklama -

9 Komentarze
 1. Bilgoraj mówi

  Brawo Panie Wójcie !!! a taka jedna to już się na kuroniówkę zapisała?

 2. majewskigo mówi

  Tak ta sekretarz to uwstecznia ten urząd i pora do domciu droga pani,i emerytura i to gminne to nie do pomyślenia jak by nie było innych ,beton.

 3. Anonim mówi

  Jeszcze żeby Panią sekretarz ze sobą zabrał ( jak Tusk Bieńkowską ) to w gminie by się na lepsze zmieniło a tak dalej komuna będzie

 4. Ii mówi

  żegnamy wójta staropolskim spier.alaj!!!

  1. Człowiek mówi

   I odezwał sie. katolik ! Ale w kościele to w pierwszej ławce a tak bluzga !!! Wstyd

   1. Jo mówi

    tak jestem z PO😁

 5. Skurowa mówi

  Robiłeś krecią robotę z polecenia s.p.franka ,cudowałesś, przeleciało,PSL podupadł ty zostałeś ale wina czyja,narobisz tyle co kot napłakał,zobaczymy pożyjemy.

 6. Jamro mówi

  No może w końcu ktoś zrobi porządek w tym przybytku i pogoni ich do roboty.

 7. Znafca mówi

  Oj Wiesław, tutaj miałeś jak „u Pana Boga za piecem”, a tam czeka cię bagno… 🙁

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.