Orlen zdrapka

Pożegnali się z prawkami

W miniony weekend funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej jednostki zatrzymali do kontroli drogowej trzech mężczyzn, którzy przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h. Kierowcy stracili uprawnienia do kierowania na trzy miesiące, zostali również ukarani mandatami i punktami karnymi.

W miniony weekend funkcjonariusze ruchu drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali trzech mężczyzn, którzy przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h.

W sobotnie popołudnie około godziny 14.40 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki BMW. 39-latek z gminy Tarnogród w miejscowości Luchów Górny jechał z prędkością 111 km/h. Z kolei w niedzielę przed południem o 56 km/h przekroczył dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość 31-letni kierowca samochodu marki Audi. Mieszkaniec powiatu jarosławskiego został zatrzymany we Frampolu o godzinie 9.15. Również we Frampolu 30 minut później do kontroli drogowej został zatrzymany kierowca samochodu marki Renault. 35-latek z Przemyśla jechał z prędkością 107 km/h.

Wszyscy trzej mężczyźni na trzy miesiące stracili uprawnienia do kierowania, zostali również ukarani mandatami i punktami karnymi.

Policjanci apelują do kierowców o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.