przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Powstanie nowe boisko z halą. I jeszcze strzelnica

W powiecie biłgorajskim powstanie boisko wielofunkcyjne wraz z zadaszeniem o stałej konstrukcji. Wyrośnie przy Szkole Podstawowej im. Hetmana Jana Zamojskiego w Bukowinie (gm.Biszcza). Gmina otrzymała właśnie dofinansowanie (2 mln 261 tys. zł) na budowę.

- Reklama -

– Dodatkowo wraz z halą zostanie utworzone boisko z zapleczem sanitarno-szatniowym, łącznikiem między szkołą a projektowaną halą, trybunami oraz mobilną strzelnicą laserową – informuje Urząd Gminy Biszcza.

Dofinansowanie to środki z programu „Olimpia”, czyli  programu budowy przyszkolnych hal sportowych na 100-lecie pierwszych występów reprezentacji Polski na Igrzyskach Olimpijskich. Jest realizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Przedmiotem inwestycji na terenie Gminy Biszcza jest budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z zadaszeniem w Bukowinie. Dodatkowo boisko wraz z halą zostanie utworzone łącznie z zapleczem sanitarno-szatniowym, łącznikiem między szkołą a projektowaną halą, trybunami oraz mobilną strzelnicą laserową. Całkowity koszt inwestycji to 3 230 000,00 zł.

- Reklama -

1 komentarz
  1. - mówi

    Polska to … bogata i dziwna kraj jak mawiał Zulu-Gula. Szkółka z 30 uczniami i ponad 3 miliony zł. na hale i strzelnice laserowe – wypada tak ok. 100 000 zł na ucznia. Komus już całkiem

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.