- Reklama -

Powstanie największe centrum handlowe w Biłgoraju i regionie

Powierzchnia najmu N1 Parku wyniesie prawie 6.000 m2, zapewniając kompleksową i uzupełniającą się ofertę dla całej rodziny, zarówno w zakresie zakupów codziennych, jak również weekendowych. W obiekcie zaplanowano otwarcie około 20 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek z branży odzieżowej, obuwniczej, sportowej, drogeryjnej oraz rtv-agd i wyposażenia wnętrz. Ofertę centrum handlowego uzupełnią dodatkowo mniejsze punkty handlowo-usługowe oraz gastronomiczne.

Część lokali przeznaczona będzie dla lokalnych przedsiębiorców. Inwestor liczy na współpracę zarówno z działającymi już na lokalnym rynku handlowcami ale również z osobami które chciałyby dopiero rozpocząć swoją przygodę z nowoczesnym handlem. Wiele znanych sieci zainteresowanych jest otwarciem w N1 Park swoich sklepów w systemie franchyzowym i poszukuje lokalnych partnerów.

Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie około 200 bezpłatnych miejsc parkingowych oraz sąsiadująca z projektem stacja benzynowa.

- Reklama -

Celem Inwestora jest stworzenie nowoczesnego obiektu handlowego, który stanie się nie tylko miejscem zakupów, ale również przyjazną przestrzenią na miłe spędzanie czasu z rodziną i znajomymi, stając się popularnym i lubianym miejscem dla mieszkańców Biłgoraju i regionu. Obiekt cechować będzie wysoka jakość architektury oraz rozwiązań przyjaznych środowisku. N1 Park zapewni zatrudnienie ponad 100 osobom a ponadto stałe wpływy podatkowe dla miasta.

Budowa obiektu powinna rozpocząć się jesienią a otwarcie dla klientów przewidziane jest na wiosnę 2017 r. Inwestorem N1 Park jest firma Nizio Development.

Za opracowanie projektu N1 Park odpowiada krakowskie biuro architektoniczne MOFO Architekci, które od ponad 15 lat z dużym sukcesem i uznaniem realizuje projekty handlowe, mieszkaniowe i publiczne na rynku polskim oraz zagranicznym.

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze inwestycji komercyjnych.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.