- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Powstanie boisko i siłownia zewnętrzna

W środę, 15 maja br. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbyło się uroczyste wręczenie 55 umów w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Wśród szczęśliwców znalazł się samorząd gminy Biłgoraj.

- Reklama -

Samorząd gminy Biłgoraj otrzymał dofinansowanie na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z infrastrukturą towarzyszącą, siłowni zewnętrznej i strefy wypoczynku przy Szkole Podstawowej w miejscowości Bukowa. Kwota pomocy jaką otrzymał samorząd to 500 tys. zł.

Przewodniczący Michał Mulawa, przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego gratulując beneficjentom podpisania umów mówił o wyzwaniach jakie czekają w najbliższym czasie Lubelszczyznę.  – Przed nami nowa perspektywa finansowa i negocjacje nowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Będziemy chcieli wynegocjować jak najlepsze warunki zarówno dla Polski jak i dla województwa lubelskiego. Trzymam kciuki za szybką realizację Państwa inwestycji  – podkreślił  Michał Mulawa.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.