- Reklama -

- Reklama -

Powstały nowe drogi

W gminie Frampol zakończono prace nad przebudową drogi w Komodziance uszkodzonej, w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w 2017r.

Wartość prac wyniosła ponad 258 tys. zł. Inwestycja została dofinansowana ze środków rezerwy celowej budżetu Państwa będącej w dyspozycji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w kwocie 206 495 zł stanowiącej 80% kosztów zadania.

Wykonano utwardzenie odcinka drogi o długości 587mb płytami betonowymi typu YOMB na szerokości 3m. Wykonawcą prac była firma Roboty Inżynieryjno-Budowlane mgr inż. Antoni Chorębała z Janowa Lubelskiego.


Ponadto w lipcu zostały zakończone prace przyprzebudowie ul. Leśnej we Frampolu uszkodzonej, w wyniku gwałtownego spływu wód opadowych w 2017r. Wartość prac wyniosła ponad 216 tys. zł. Dofinansowanie pochodziło również ze środków rezerwy celowej budżetu Państwa będącej w dyspozycji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Kwota dofinansowania wyniosła ponad 173 tys.

zł. W ramach inwestycji wykonano nawierzchnię asfaltową na odcinku 730mb o zmiennej szerokości 3,5-5,00m. Prace zostały wykonane przez Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Spółka z o.o. z Borownicy.

 

 

 

 


- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.