RK detailing

- Reklama -

W Księżpolu powstaje wyjątkowy kalendarz

Dwanaście miesięcy, dwanaście pięknych, ukwieconych kobiet. W Księżpolu powstaje wyjątkowy kalendarz, którego inspiracją jest piękno przyrody i uroda mieszkanek tej gminy.

Galeria fotografii (12 zdjęć) 

 

Gminny Ośrodek Kultury w Księżpolu przygotowuje oryginalny kalendarz pt. “Cuda-wianki” na 2021 rok. Wydawnictwo będzie oparte na zdjęciach urokliwych zakątków gminy i lokalnych modelek, które zostały wybrane w castingu. Zainteresowanie udziałem w projekcie przerosło oczekiwania pomysłodawców i zgłoszenia modelek do kalendarza udało się skompletować jednego dnia. Wybrane panie uczestniczą teraz w sesjach fotograficznych, które odbywają się w czasie wakacji, a cały kalendarz powinien być gotowy przed końcem roku.

Jeszcze nie ustaliliśmy, w jakim nakładzie zostanie wydany kalendarz, ale na pewno nie będziemy zarabiać na jego sprzedaży, tylko rozdawać jako materiał promocyjny. Koszty nie powinny być wysokie, ponieważ większość prac nad przygotowaniem tego wydawnictwa, w tym na przykład makijaże i stylizacje, wykonamy we własnym zakresie – zapowiada

Natalia Kyc, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Księżpolu. 

- Reklama -

Jednocześnie przyznaje, że błyskawiczny, jednodniowy casting na modelki okazał się dobrym sposobem na zgłaszanie propozycji do… kolejnych kalendarzy. Wśród pomysłów na kolejne edycje kalendarza są sesje fotograficzne z udziałem lokalnych zespołów czy Kół Gospodyń Wiejskich.
Kalendarz “Cuda-wianki” to pierwszy promocyjny kalendarz Gminnego Ośrodka Kultury w Księżpolu, ale pomysł zapewne będzie kontynuowany w kolejnych latach.
Red. 

 

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Luciusz mówi

    Ale mam proste pytanie. Po co??

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.