- Reklama -

- Reklama -

Powiatowe igrzyska w tenisie stołowym

16 października br. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Lipinach Dolnych odbyły się Powiatowe Igrzyska w Tenisie Stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 41 dziewcząt i chłopców z terenu powiatu biłgorajskiego.

 

Organizatorami zawodów były: Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego w Biłgoraju oraz Uczniowski Klub Sportowy Dynamika w Lipinach Dolnych. Najlepsze zawodniczki i zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale z rąk prezesa UKS Dynamika Krzysztofa Rzeźnika oraz Małgorzaty Gromadzkiej, reprezentującej Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Medale i dyplomy ufundowało Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego. Dla 2 najlepszych zawodników w każdej kategorii wiekowej pan Henryk Grabias, właściciel firmy „Spływy Kajakowe”, ufundował spływ w dogodnym dla uczestników terminie. Henryk Grabias razem z przedstawicielami Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Św. Franciszka z Asyżu w Lipinach Dolnych Anetą Paszko, Edytą Bucior, Barbarą Ćwikłą i Sylwią Stępniowską zorganizowali dla uczestników zawodów i opiekunów poczęstunek.

Podczas zawodów sędziowali Andrzej Deryło oraz Anna Lipiec, za co jestem im bardzo wdzięczny – dziękuje Krzysztof Rzeźnik, organizator Powiatowych Igrzysk w Tenisie Stołowym.

- Reklama -

Wyniki poniżej:

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.