- Reklama -

- Reklama -

Potrzebny parking przy przychodni

Budynek w którym znajduje się przychodnia zdrowia doczekał się remontu. Nowy dach, elewacja i orynnowanie. Wokół budynku potrzebny jest teraz większy parking.

Budynek, w którym znajduje się przychodnia zdrowia oraz spółdzielnia socjalna, wymagał remontu od dawna. W tym roku udało się go przeprowadzić. Prace ruszyły pełną parą i budynek już cieszy okno nie tylko mieszkańców, ale również turystów.

Za remont podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Józefowie dziękowała  Ewa Kolasińska – Gliwa, kierownik NZOZ w Józefowie.  – Dziękuje za remont budynku ośrodka zdrowia. Jest nam bardzo miło, że budynek został ocieplony i wygląda estetycznie. Jest to dla nas duża radość. Estetyka centrum Józefowa się zmieniła. Budynek wymagał głębokiego remontu. Najważniejsze jest to, że nie niszczeje – mówiła. Dodała, że Józefów rozwija się, a co za tym idzie pojawia się w nim coraz więcej ludzi. Widać problem z miejscami parkingowymi, szczególnie w okolicach przychodni. –Proszę o wsparcie jeśli chodzi o dodatkowe miejsca parkingowe. Józefów się rozwija i będzie potrzebował  jeszcze więcej miejsc parkingowych – mówiła.

- Reklama -

Do prośby odniósł się burmistrz Roman Dziura. Zaznaczył, że dyskusja o parkingach miała już miejsce. – Dyskutowaliśmy, że parkingów narobiliśmy dużo w centrum miasta, ale to wszystko jest za mało. Mamy plan, aby cały ten teren zagospodarować pod parking, aby każdy mógł w komfortowych warunkach przyjechać do przychodni – mówił. Wyraził radość z wizyty kierownik przychodni. – Cieszymy się na te słowa podziękowania – zaznaczył. Dodał, że remont tego budynku był długo wyczekiwaną  i ważną inwestycją. – Ten obiekt jest ważny, ponieważ znajduje się w samym sercu miasta bezpośrednio przy rynku.. Każdy obiekt który ma poprawioną estetykę na duże znaczenie, ponieważ chcemy, aby to miasto wyglądało pięknie i dla mieszkańców i dla turystów, aby zabierali ze sobą jak najlepsze wrażenie – dodał.

Parking, Podpisać, Niebieski, Marynarka Wojenna

 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.