- Reklama -

Potrzebna krew dla pracownicy MOPS w Biłgoraju

Nie tak dawno, bo dwa tygodnie temu pisaliśmy na temat potrzeby krwi do pilnego wykonania zabiegu operacyjnego u byłego dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Biłgoraju (kliknij tutaj). O tę pomoc do redakcji NOWej Gazety Biłgorajskiej zwróciła się jego rodzina. Dziś otrzymaliśmy wiadomość z podziękowaniem:

– Dzięki pomocy krwiodawców oraz państwa udało nam się zebrać 30 jednostek krwi. Teść jest już po operacji i powoli dochodzi do zdrowia. Dziękujemy w imieniu teścia i naszym – napisali do nas członkowie rodziny.  

Dziś kierujemy kolejny apel o pomoc do naszych czytelników, ponieważ poszukiwana jest krew szczególnie grupy 0RH+ dla kolejnej osoby. Tym razem potrzebna jest ona dla Aliny Jargieło, pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, u której zdiagnozowano poważną chorobę. Jeśli ktoś posiada inną grupę krwi niż wyżej wskazana, może również pomóc pani Alinie, oddając ją na tzw. “podmianę”. W takim przypadku przy rejestracji należy wskazać osobę, dla której oddajemy, tj. Alinę Jargieło, oraz placówkę szpitalną, w tym przypadku szpital ARION Szpitale Sp. z o.o. w Biłgoraju (oddział wewnętrzny).

- Reklama -

– Najbliższa akcja krwiodawstwa odbędzie się 16 lipca w czwartek w biłgorajskim oddziale PCK przy ulicy 3 Maja 79, w godzinach od 8.30 do 12.00 – do oddania krwi i do pomocy zachęca Małgorzata Kubina, kierownik punktu opieki przy PCK w Biłgoraju.

red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.