- Reklama -

Potrójne złoto Patryka Jarosza

Potrójne złoto Patryka Jarosza w Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym – Lublin 21 czerwiec 2019.

Wielkim sukcesem zakończył się start zawodnika Biłgorajskiego Klubu Karate Tradycyjnego Patryka Jarosza w XXX Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym. Ten wspaniały sukces cieszy zarówno zawodnika jak też trenerów i rodziców Patryka. Ten rok był dla Patryka szczególnie trudny, ponieważ był w klasie maturalnej i swoje siły skierował na przygotowanie się do egzaminu dojrzałości a jednocześnie do startu w Mistrzostwach Polski.

- Reklama -

Patryk Jarosz wraz z klubowym kolegą Wojtkiem Kukiełką zajęli również V miejsce w ogólnej klasyfikacji w kategorii młodzieżowców i seniorów w konkurencji EN-BU (tzn. walka wyreżyserowana, której celem jest demonstracja sytuacji jak w realnej walce). Wojtek wystartował również w konkurencji kata indywidualne i niewiele zabrakło aby znalazł się w gronie najlepszych. Należy dodać iż Wojtek był również tegorocznym maturzystą i wiele wysiłku przeznaczył na przygotowanie się do egzaminu dojrzałości.

Patryk tegorocznym startem podsumował we wspaniały sposób swój 11-letni okres treningów w Biłgorajskim Klubie Karate Tradycyjnego. Zdobywając złoty medal w konkurencji kata indywidualne, kumite indywidualne i FUKU-GO (dwubój) zapewnił sobie start w Mistrzostwach Świata.
Ogromnie cieszymy się z sukcesów naszych zawodników, a jednocześnie życzymy im pomyślnej rekrutacji na wymarzone studia. Andrzej Szeliga Sensei, Daniel Iwanek Sensei.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.