- Reklama -

60 latka potrącona przez ciężarówkę

Dziś po godz 14.00 na skrzyżowaniu ul. Boh. Monte Cassino i ul. Bora Komorowskiego doszło do zdarzenia drogowego, w którym poszkodowana została rowerzystka.

W zdarzeniu drogowym uczestniczył samochód ciężarowy marki Volvo, który prowadził 58-latek z gminy Biłgoraj, oraz jadąca 61-letnia kobieta, mieszkanka Biłgoraja.

Zarówno samochód ciężarowy, jak i rowerzystka jechali ul. Bohaterów Monte Cassino w tym samym kierunku. Kierujący pojazdem, chcąc skręcić w prawo ul. Komorowskiego, nie ustąpił pierwszeństwa poruszającej się w tym samym kierunku rowerzystce – informuje mł. asp. Joanna Klimek, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju. 

- Reklama -

Rowerzystka została przetransportowana przez pogotowie ratunkowe do szpitala, na szczęście nie odniosła poważnych obrażeń. Kierujący autem ciężarowym był trzeźwy, sprawca został ukarany mandatem. Na miejscu pracowała policja, która kierowała ruchem oraz ustalała okoliczności i szczegóły tej kolizji. Na miejscu zdarzenia były chwilowe utrudnienia w ruchu, ale skrzyżowanie było przejezdne przez cały czas. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.