- Reklama -

- Reklama -

Potrącona kobieta w Tarnogrodzie

W sobotę, w miejscowości Tarnogród doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych. Wskutek zderzenia została ona przewieziona do szpitala.

- Reklama -

21 grudnia około godziny 11.30 w miejscowości Tarnogród, na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do potrącenia. Z nieoficjalnych informacji podanych przez świadków wynika, że na przejściu dla pieszych obok kościoła parafialnego w Tarnogrodzie, na ulicy Partyzantów doszło do potrącenia kobiety, przez samochód osobowy marki Skoda. Piesza została przewieziona do szpitala przez karetkę pogotowie ratunkowego, na szczęście nic poważnego się jej nie stało. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

- Reklama -

Służby wyjaśniają dokładny przebieg zdarzenia.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Arbuz mówi

    Autonomiczna Skoda? No takie już w Tarnogrodzie jeżdżą?
    Dziennikarzu samochody same nie jeżdżą, ktoś zawsze siedzi za jego sterami i jest w pełni odpowiedzialny za swoje postępowanie w miejscu publicznym jakim jest droga. Pisanie o tym, że zrobiła coś maszyna, to próba rozmycia odpowiedzialności i błędne kształtowanie postaw wśród kierujacych. Popraw się, wykaż trochę wysiłeku zdobądź informacje kto kierował skoda i napiasz rzetelną notkę prasową.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.