- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Kto potrącił starszą kobietę?

W niedzielę 11 sierpnia po godz. 19.00 przy ul. Jana Pawła w Biłgoraju doszło do zdarzenia, wskutek którego ucierpiała 66-latka. Sprawca tego wypadku uciekł.

W dniu 11 sierpnia, na ścieżce rowerowej przy  ul. Jana Pawła II  rowerzysta jadący przez przejście dla pieszych prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo i potrącił  66-letnią kobietę, która również jechała rowerem od strony Puszczy Solskiej. Kobieta upadła  i doznała obrażeń ciała. Została przetransportowana do szpitala. Sprawca natomiast uciekł z miejsca wypadku. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia. Każdy, kto był świadkiem lub posiada jakiekolwiek informacje, które pomogły by ustalić szczegóły w tej sprawie proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju.  Za spowodowanie wypadku i nieudzielenie pomocy sprawcy grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Na stronie lubelskiej policji widnieje opis sprawcy wczorajszego wypadku:

- Reklama -

  Jest to mężczyzna w wieku około 30-35 lat, około 170 cm wzrostu, posiadający ciemny zarost, ubrany był w czapkę z daszkiem koloru beżowego, spodenki jasne do kolan i jasną koszulkę. Jechał czerwonym rowerem typu damka.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.