karczma na woli_wesela

- Reklama -

- Reklama -

Potrącenie rowerzystki w Biłgoraju

W poniedziałkowy poranek na jednej z biłgorajskich ulic doszło do groźnego potrącenia rowerzystki jadącej drogą dla rowerów. Policjanci apelują do kierowców – niezależnie od tego czym kierujemy, nie traćmy czujności.

- Reklama -

Policjanci biłgorajskiej komendy ustalają dokładne okoliczności i przyczyny potrącenia kierującej rowerem, do którego doszło 1 czerwca około godziny 6 rano na ul. Zamojskiej w Biłgoraju.

– Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 50-letni mieszkaniec gminy Tarnogród, który kierował samochodem marki Chevrolet, skręcając w prawo na parking znajdujący się przy jednym z marketów, potrącił jadącą drogą dla rowerów 62-letnią mieszkankę Biłgoraja – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Rowerzystka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Jak ustalili policjanci, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci apelują do kierowców – niezależnie od tego czym kierujemy, nie traćmy czujności. Pamiętajmy o tym, że sytuacja na drodze zawsze jest dynamiczna, czasami wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do utraty zdrowia a nawet życia.

Red.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Rycho Rysiński mówi

    Róbta tak dalej… 🙁

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.