karczma na woli_wesela

- Reklama -

- Reklama -

Potrącenie obok komendy policji (zdjęcia)

We wtorek wieczorem przy skrzyżowaniu ulic Włosiankarska i Zielona w Biłgoraju, na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia kobiety. Trafiła do szpitala.

- Reklama -

Ustalane są dokładne okoliczności, w jakich doszło do potrącenia pieszej 76-latki we wtorek wieczorem (11 maja) w Biłgoraju. Zdarzenie miało miejsce ok. godziny 18:40 w Biłgoraju na skrzyżowaniu ulic Włosiankarska i Zielona.

Z wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu wypadku wynika, że 76-letnia mieszkanka Biłgoraja została potrącona przez kierującego samochodem marki Volkswagen 61-letniego mieszkańca miasta – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, oficer prasowa biłgorajskiej policji. 

 

- Reklama -

Kobieta z obrażeniami została przetransportowana do szpitala. Jak ustalili policjanci, zarówno kierujący jak i piesza w momencie zdarzenia byli trzeźwi. Obecnie ustalane są dokładne przyczyny i okoliczności wypadku. Policja apeluje o ostrożność i uwagę na drodze.

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Dawid mówi

    Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

    1. felek mówi

      co chcesz zrobic biznez na krzywdzie ludzkiel

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.