- Reklama -

Potrącił babcię spacerującą z wnuczką

 

Policjanci badają szczegóły zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Zwierzyńcu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW 32-letni mieszkaniec Lublina, na oblodzonym odcinku jezdni wpadł w poślizg i wjechał na chodnik uderzając w 68-letnią kobietę oraz jej niespełna trzyletnią wnuczkę. Samochód zatrzymał się na ogrodzeniu posesji.

Obie piesze, mieszkanki Zwierzyńca, z obrażeniami ciała karetką pogotowia zostały przewiezione do szpitala. Po badaniach okazało się, że 68-latka doznała ogólnych potłuczeń ciała, natomiast dziewczynka wymaga dalszej hospitalizacji.

Na miejscu zdarzenia policjanci wykonywali czynności procesowe, zbadali również trzeźwość kierowcy BMW – był trzeźwy. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami.

Zachowajmy ostrożność na drodze. Zima odpuszcza, śniegu jest co raz mniej. Jednak na jezdni mogą występować jeszcze oblodzone odcinki ze śliskimi koleinami. Zdejmijmy nogę z gazu, pamiętając o bezpieczeństwie własnym i innych uczestników ruchu drogowego.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.