- Reklama -

- Reklama -

Poszukiwania zaginionego mieszkańca DPS u w Teodorówce

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania zaginionego 25-latka zamieszkałego w Teodorówce (gmina Biłgoraj). Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informacje można również przekazać, dzwoniąc na numer alarmowy 997 lub 112, lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo.

- Reklama -

Mężczyzna po raz ostatni widziany był 25 czerwca 2021 roku około godziny 21.30 przez personel Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce. Następnie oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu ani nie powrócił do miejsca zamieszkania.

RYSOPIS

Wzrost około 165 centymetrów, sylwetka szczupła, włosy krótkie koloru ciemny blond, uszy średnie lekko odstające, nos prosty mały, oczy koloru niebieskiego, uzębienie pełne.

- Reklama -

UBIÓR

Buty sportowe koloru niebieskiego, krótkie spodenki koloru granatowego, koszulka z krótkim rękawem koloru białego z nadrukiem na lewym rękawie.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informację można również przekazać, dzwoniąc na numer alarmowy 997 lub 112, lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo.

 mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

1 komentarz
  1. Roman mówi

    Proszę sprawdzić w jego domu rodzinnym lub w tej miejscowości popytać. Pochodzi z Bondyrza

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.