Wpadł przy kontroli drogowej

Przeworscy policjanci zatrzymali 34-latka, który był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Biłgoraju. Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa podczas kontroli drogowej. Okazało się też, że posiada aktualną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

6 sierpnia kilka minut po godz.7 policjanci ruchu drogowego na ul. Gorliczyńskiej w Przeworsku zatrzymali do kontroli drogowej kierującego citroenem. Podczas sprawdzania w policyjnych bazach okazało się, że siedzący za kierownicą 34-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego jest poszukiwany celem ustalenia miejsca jego pobytu oraz przedstawienia mu zarzutów za wcześniejsze przestępstwo. Postanowienie o poszukiwaniach wydała Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju.

W trakcie wykonywanych czynności okazało się również, że mężczyzna posiada aktualną decyzję o cofnięciu mu uprawnień do kierowania pojazdami.

Mieszkaniec powiatu biłgorajskiego został zatrzymany i doprowadzony do komendy w Przeworsku, gdzie zostały wykonane czynności z jego udziałem. 34-letni mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem, pomimo decyzji o cofnięciu mu uprawnień.

Grozi mu wysoka grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/

*

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.