- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Poszukiwany poprosił o interwencję policji

Mężczyzna poprosił o interwencję policji. W jej trakcie okazało się, że sam jest poszukiwany przez służby.

- Reklama -

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę. Około północy dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie od 26-letniego mieszkańca gminy Biłgoraj, który obawiał się, że może zostać napadnięty w drodze do domu i poprosił o przyjazd patrolu.

– Podczas czynności mężczyzna został sprawdzony w policyjnych bazach. Okazało się, że jest osobą poszukiwaną za przestępstwo kradzieży i włamania do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności w zakładzie karnym – informuje Joanna Klimek, rzecznik biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Wtedy mężczyzna stał się bardzo agresywny, zachowywał się irracjonalnie, nie stosował się do wydawanych poleceń i naruszył nietykalność cielesną jednego z interweniujących policjantów. 26 latek trafił do aresztu gdzie spędzi najbliższe dwa lata.

- Reklama -

1 komentarz
  1. AK mówi

    Przypomniała mi się historia jak inny poszukiwany nie mógł znieść gderania upierdliwej toksyczne baby i ochoczo sam się oddał w ręce Policji itd. W pierdlu pewnie lepsze jedzenie jak żarcie z łap jędzy. Nie ma tego złego co chłopi wyjdzie na dobre.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.