- Reklama -

- Reklama -

Poszukiwany krwiodawca! Akcja biłgorajskich policjantów

24 sierpnia w godzinach 8.30 – 12.30 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju (ulica Polna 1) odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi. Mieszkańcy powiatu i policjanci wielokrotnie udowodnili, że nie zapominają o innych i pomagają osobom w potrzebie. Wierzymy, że tak będzie i tym razem. Podziel się życiem, oddając krew!

- Reklama -

Krew to najcenniejszy dar, jakim możemy podzielić się z innymi. Policjanci biłgorajskiej komendy i mieszkańcy powiatu już wielokrotnie udowodnili, że nie zapominają o innych i zawsze pomagają osobom w potrzebie.

24 sierpnia 2021 roku w godzinach 8.30 – 12.30 na parkingu przed budynkiem biłgorajskiej komendy przy ulicy Polnej 1 odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi zainicjowana i zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Biłgoraju.

urząd MArszałkowski projekt

Zebrana w czasie akcji krew trafi do osób, które ucierpiały w wyniku chorób i wypadków. Pamiętajmy, że krwi nie da się niczym zastąpić. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji (wiek: 18-65 lat, waga: minimum 50 kilogramów).

Wierzymy, że mieszkańcy powiatu nie zawiodą. Podziel się życiem, oddając krew! Nie zapominajmy, że nasza krew może uratować komuś zdrowie lub życie, a dobro zawsze powraca!

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.