- Reklama -

- Reklama -

Wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej

W niedzielny poranek doszło do zatrzymania 31-letniego mężczyzny, pochodzącego z Biłgoraja, który poszukiwany był czterema nakazami doprowadzenia do Zakładu Karnego. Mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej.

- Reklama -

Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany 12 stycznia, około godziny 7:00 na ul. Komorowskiego w Biłgoraju. Funkcjonariusze policji, podczas rutynowej kontroli drogowej zatrzymali samochód marki Audi. Za kierownicą pojazdu siedział 31-letni mieszkaniec Biłgoraja. W trakcie kontroli dokumentów okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany czterema nakazami wydanymi przez sąd, ponieważ nie stawił się do odbycia kary pozbawienia wolności.

- Reklama -

– Mężczyzna karany m.in. za przestępstwo kradzieży z włamaniem oraz z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Niemal dwa najbliższe lata spędzi w więzieniu. Dalsza kontrola wykazała, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, ponieważ zostały mu zatrzymane w styczniu ubiegłego roku – informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach pojazdu, którym kierował 31-latek, okazało się, że samochód figuruje jako przywłaszczony na terenie województwa łódzkiego. Samochód marki Audi został zabezpieczony przez biłgorajskich policjantów, którzy ustalają dokładne okoliczności, w jakich znalazł się on w posiadaniu mężczyzny.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.