- Reklama -

- Reklama -

Poszukiwania zaginionej mieszkanki Andrzejówki

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania 82-letniej kobiety zamieszkałej w Andrzejówce. Kobieta ostatni raz widziana była 26 lipca 2021 roku, gdy około godziny 19 wyszła z domu syna mieszkającego w Biłgoraju i do tej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania.

- Reklama -

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania 82-letniej kobiety zamieszkałej w Andrzejówce. Kobieta wczoraj, tj. 26 lipca 2021 roku około godziny 19, wyszła z domu syna mieszkającego w Biłgoraju i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu ww. proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, dzwoniąc na numer telefonu 47 815 22 10 bądź też numer alarmowy 997/112 lub kontakt z najbliższą jednostką policji.

RYSOPIS:
Wzrost ok. 160 cm, sylwetka szczupła, włosy siwe krótkie, oczy niebieskie, twarz pociągła, szczupła, uszy małe.

UBIÓR:
Ubrana w czarną, krótką kurtkę, spodnie dresowe koloru czarnego, pantofle koloru czarnego, na głowie kolorowa chusta.

- Reklama -

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju osobiście lub pod numerem telefonu 47 815 20 10. Informację można również przekazać dzwoniąc na numer alarmowy 997/112 lub kontaktując się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo.

Aktualizacja: 

Kobieta została odnaleziona na terenie miasta Biłgoraja w dn. 27 lipca br.

sierżant sztabowy Joanna Pilarska

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.