- Reklama -

- Reklama -

Poszukiwania 92-letniej mieszkanki gminy Biłgoraj

Wczoraj w nocy policjanci i strażacy prowadzili poszukiwania zaginionej 92 - latki, mieszkanki gminy Biłgoraj. Kobieta wyszła z domu i nie było z nią żadnego kontaktu. Zaniepokojona rodzina powiadomiła policję. Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania.

- Reklama -

– Wczoraj około godziny 23:00 policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 92 – letniej mieszkanki biłgorajskiej gminy. Z relacji rodziny wynikało, że kobieta po godzinie 22:00 wyszła z domu i udała się w nieznanym kierunku, sytuacja była poważna z uwagi na stan jej zdrowia i zaawansowany wiek – informuje asp. Joanna Klimek z KPP w Biłgoraju.

- Reklama -

Bliscy 92 – latki rozpoczęli poszukiwania na własną rękę, a następnie powiadomili policjantów. Policjanci ustalali okoliczności zaginięcia, rozmawiali z rodziną, przeszukiwali miejsca w których mogła znajdować się zaginiona.

W poszukiwaniach udział brali również strażacy PSP i OSP, którzy dysponowali dronem z kamerą termowizyjną. Na szczęście po około godzinie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy odnaleźli kobietę w kompleksie leśnym około 4 kilometry od domu. Wezwane na miejsce pogotowie ratunkowe przetransportowało zaginioną do szpitala.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.