- Reklama -

Śmiertelne potrącenie na pasach [AKTUALIZACJA]

3 listopada około godziny 18.30 w miejscowości Zagrody doszło do wypadku z udziałem pieszego. Interweniował śmigłowiec LPR.

W niedzielny wieczór, w miejscowości Zagrody, na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do kolizji. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady i ustalali przebieg zdarzenia. Strażacy zabezpieczali ładowanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w miejscowości Goraj.

– Ze wstępnych ustaleń funkcjonariouszy wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Seat, 40-letni mieszkaniec Lublina potrącił znajdującego się na przejściu pieszego, 35-latka z gminy Goraj. Pieszy po przewiezieniu do szpitala wskutek odniesionych obrażeń zmarł – wyjaśnia rzecznik prasowy KPP w Biłgoraju – młodszy aspirant Joanna Klimek.

- Reklama -

Obecnie, policjanci biłgorajskiej komendy pod nadzorem prokuratury ustalają i wyjaśniają okoliczności oraz przyczyny tego tragicznego wypadku.

W rejonie wypadku droga była całkowicie zablokowana. Funkcjonariusze wyznaczyli objazdy przez miejscowość Krzakowa Góra i drogą serwisową.

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Tadek mówi

    Jakis Piotr??

    1. Jj mówi

      Tak

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.