- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Posprzątali las

W minioną sobotę odbyła się kolejna akcja sprzątania lasu. Tym razem zorganizowana została przez leśników Nadleśnictwa Biłgoraj.

Do akcji włączyli się mieszkańcy Biłgoraja zarówno ci starsi, jak i młodsi. Uczestniczył w niej także wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. Posprzątany został teren Leśnictwa Bojary. – Najwięcej śmieci zostało zebranych w pasie drogowym. Świadczy to o tym, że podróżujący drogami wyrzucają śmieci z samochodów np. pojemniki po napojach, opakowania po chipsach, części komputerowe oraz inne – informuje Krzysztof Gronek, rzecznik prasowy Nadleśnictwa Biłgoraj.

- Reklama -

– W imieniu pracowników Nadleśnictwa Biłgoraj chciałbym bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy tak chętnie włączyli się w naszą akcję. Szczególne podziękowania kierujemy do najmłodszych mieszkańców, których postawa i zaangażowanie świadczą o tym, że przyszłość lasów leży w dobrych rękach – podsumował Krzysztof Gronek. – Ogromne podziękowania kierujemy również do pana Marcina Romanowskiego, cytując klasyka: „Przykład zawsze idzie z góry!”. W tym przypadku nie są to tylko puste słowa – dodał.

Pamiętajmy, czysty las to widoczny znak odpowiedzialności mieszkańców naszych stron.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.